قوانین و مقررات توربو

استراتژی توربو یک استراتژی موفق و تست شده در بازارهای مختلف مالی از جمله جفت ارزها ، طلا ، سهام و حتی کیریپتو کارنسی  است  که با استفاده از این استراتژی هم در محیط باینری قادر به ترید هستید و هم در متاتریدر. البته اندیکاتور های استراتژی در متا نصب می شوند و شما پس ازدریافت سیگنال می توانید در بروکر خود بصورت باینری وارد پوزیشن شوید.

قابل ذکر است که این استراتژی عملکرد بسیار خوبی در باینری ثبت کرده و وین ریت بالاتری در باینری نصبت به ترید در متاتریدر دارد.

توصیه :به دوستانی که قست ترید در متاتریدر رو دارن این است که ربات اتو  sl و tp و از همین سایت که بصورت رایگان در اختیار کاربران عزیز قرار گرفته دانلود کنند . این ربات بصورت اتو ماتیک حد ضرر و حد سود رو روی معاملات شما در متا تریدر ست می کند و سرعت شما در ترید کردن و استفاده از بهترین نقاط ورود رو بالا می برد.

توصیه : به دوستانی که در فضای باینری قست ترید دارند نیز توصیه می شود که در بروکر خود از یک اندیکاتور مکدی استفاده کنند و سیگنال های دریافتی از استراتژی رو با توجه به این اسیلاتور استفاده کنند که باعث بالاتر رفتن وین ریت شما در فضای باینری می شود.

لازم به ذکر است که توانایی کاربران در نحوه ترید و تسلط بر بازار و مدیریت سرمایه خود از مهمترین عوامل برای نتیجه عملکرد کاربر می باشد و در نتیجه گروه فارکس ایرانیان مسئولیتی در قبال عدم توانایی افراد در بهره برداری مناسب از استراتژی ندارد ولی در بخش پشتیبانی گروه تمام تلاش خود را برای استفاده درست کاربران و آموزش کامل فرد درجهت استفاده بهینه از استراتژی خواهد کرد تا فرد به سودهی مناسبی برسد.

قیمت استرتژی توربو 70 دلار است که معادل ریالی ( میانگین نرخ دلار در هر روز ) آن در درگاه پرداخت قرار میگیرد.

درصورت که می خواهید از طریق ارز دیجیتال خرید انجام بدهید می توانید به آدرس ولت گروه به صورت تتر trc20 واریز  و تصویر آن را برای همکاران ما  در تلگرام ( واحد پشتیبانی )  گروه ارسال  و فایل نصب را دریافت کنید.

 آدرس ولت       TCFAyegHZvYypRChehyGTef18Vq9sbR8pe

در صورت تمایل به صورت ریالی نیز روی دکمه ثبت کلیک کرده و وارد درگاه پرداخت شوید و فایل رو بعد از پرداخت دانلود کنید.

گروه  فارکس ایرانیان  روزگار پرسودی براتون  آرزو  میکنه و تلاش و همیت خود را برای به سود رساندن کاربرانش در تمام اشکال بازار می نماید.

لطفا برای خرید ربات ابتدا وارد حساب شخصی شوید و یا یک حساب شخصی بسازید