توضیح و قوانین کپی ترید


شما به تریدرهای حرفه ای وکارازموده ما اجازه میدهید که ترید هایی که برای حساب خودش انجام می دهد روی حساب شما کپی شود و شما هم از سود ترید او متناسب با سرمایه اولیه خودتون که در حساب بروکر شارژ کردید بهرمند شوید.البته بازار فارکس هم مانند تمام بازارهای مالی دیگر دارای ریسک سرمایه گذاری است و توجه به این نکته که سرمایه گذار باید از سرمایه ای در این بازار استفاده کند که در صورت ضرر خسارتی به زندگی و معیشت او وارد نشود ،حائزاهمیت است .

نکته :با توجه به نوسانات بازار فارکس و اهمیت رعایت مدیریت سرمایه و انجام درست این اصول توست کاربر ، هر فرد در کپی تریدینگ مسئول سود و زیان حساب خود است و گروه فارکس ایرانیان مسئولیتی در قبال سود و زیان حساب کاربران ندارد.

بحث مدیریت سرمایه در تمام ارکان وانواع ابزار های مالی مثل (کپی ترید ، ربات ، ترید دستی و..)فارکس مهم ترین نکته هستش که باید به آن توجه کرد. ما گزینه های متفاوتی برای کاربران کپی ترید داریم ولی پیشنهاد ما استفاده از پایین ترین میزان ریسک یعنی ، استفاده از ترید متناسب با سرمایه اولیه است.

گروه  فارکس ایرانیان  روزگار پرسودی برای شما  آرزو  میکند و تلاش و همیت خود را برای به سود رساندن کاربرانش در تمام اشکال بازار می نماید .

.


شارژ 1 ماهه

برای خرید شارژ یک ماهه گزینه خواندم و پرداخت را انتخاب کنید وگزینه ثبت را کلیک  نمایید.

لطفا برای خرید ربات ابتدا وارد حساب شخصی شوید و یا یک حساب شخصی بسازید

شارژ 2 ماهه

برای خرید شارژ دو  ماهه گزینه خواندم و پرداخت را انتخاب کنید وگزینه ثبت را کلیک  نمایید.

لطفا برای خرید ربات ابتدا وارد حساب شخصی شوید و یا یک حساب شخصی بسازید

شارژ 3 ماهه

برای خرید شارژ سه ماهه گزینه خواندم و پرداخت را انتخاب کنید وگزینه ثبت را کلیک  نمایید.

لطفا برای خرید ربات ابتدا وارد حساب شخصی شوید و یا یک حساب شخصی بسازید