قوانین و مقررات ربات فارکس

ربات فارکس ، گروه فارکس ایرانیان از یک استراتژی جدید و مدرن استفاده می کند که محصول بیش از 6 ماه پژوهش گروهی از متخصصین این حوزه است.

عملکرد این ربات با توجه به  مدیریت سرمایه دقیقی که توسط کارشناسان گروه فارکس ایرانیان طراحی شده ، به صودی خوب و معقول دست پیدا کرده و راهی روشن و سود ساز را در پیش روی کاربران قرار داده است.

این ربات روی اکثر دارایی های فعال در بازار قابل اجرا و تست شده است  ولی با توجه به تست ها و آزمایشات ماهانه روی عملکرد آن گروه به این نتیجه رسیده که عملکرد ربات بر روی  طلا و جفت ارز EUR/USD بهتر و میزان وین ریت بالاتری دریافت می کند.

نکته  قابل اشاره درمورد ربات اشاره به ریسک و هیجانات بازار است  که می تواند هر استراتژی رو به چالش بکشد ولی این استراتژی از این چالش ها بسیار سود می ببرد، اما توجه به ای نکته که با هر استراتژی و هر میزان وین ریت ، این بازار ریسک های سرمایه گذاری خودش رو دارد و کاربر با توجه به در نظر گرفتن این موارد باید تصمیم به خرید ربات بگیرد . توجه به این نکته قابل اشاره است که طراحان و گروه فارکس ایرانیان مسئولیتی نصبت به تنش ها و اتفاقات غیر قابل پیشبینی در بازار ندارد و سرمایه گذاران باید با توجه به این ریسک ها وارد این بازار بشوند.

کاربران پس خرید نسخه مادام عمر این ربات را دریافت میکنند که می تواند بصورت نامحدود روی یک حساب کارکند. بدهی است دوستانی قست راه اندازی دو یا چند حساب را دارند باید ربات جدیدی تهیه کنند با ایت تفاوت که ربات های بعدی با تخفیفی مناسب به کاربران ارائه می شود.

قیمت ربات فارکس ( ترند)  700 دلار است که معادل ریالی ( میانگین نرخ دلار در هر روز ) آن در درگاه پرداخت قرار میگیرد.

درصورت که می خواهید از طریق ارز دیجیتال خرید انجام بدهید می توانید به آدرس ولت گروه به صورت تتر trc20 واریز  و تصویر آن را برای همکاران ما  در تلگرام ( واحد پشتیبانی )  گروه ارسال  و فایل نصب را دریافت کنید.

 آدرس ولت       TCFAyegHZvYypRChehyGTef18Vq9sbR8pe

در صورت تمایل به صورت ریالی نیز روی دکمه ثبت کلیک کرده و وارد درگاه پرداخت شود و فایل رو بعد از پرداخت دانلود کنید.

گروه  فارکس ایرانیان  روزگار پرسودی براتون  آرزو  میکنه و تلاش و همیت خود را برای به سود رساندن کاربرانش در تمام اشکال بازار می نماید.

لطفا برای خرید ربات ابتدا وارد حساب شخصی شوید و یا یک حساب شخصی بسازید