قوانین و مقررات استراتژی روند

در یک نبرد کسانی پیروز می‌شوند که از قبل برنامه و نقشه دارند و با استراتژی وارد میدان می‌شوند.

مانند جنگ، ما نیز باید گزارش وضعیت درباره بازاری که در آن معامله می‌کنیم، به دست آوریم. این یعنی باید بدانیم در چه نوع جهت  و روند معاملاتی هستیم. برخی معامله‌گران می‌گویند که سیستم آنها مشکل دارد. گاهی اوقات سیستم واقعاً مشکل دارد. اما گاهی هم، سیستم به طور بالقوه سود آور است، اما در جهت و روند معاملاتی اشتباه استفاده می‌شود. معامله‌گران مجرب سعی می‌کنند استراتژی مناسب را برای جهت و سمتی که در آن معامله می‌کنند پیدا کنند.

با شناخت روندی که در آن معامله می‌کنیم، می‌توانیم بهترین نقطه ورود را انتخاب کنیم.

بازار فارکس فرصت‌های روند و رنج بسیاری در دوره‌های زمانی متفاوت فراهم می‌کند که می‌توانید از  این فرصتها به کمک استراتژی روند بهترین نقاط  ورود  رو پیداکنیم وسود خوبی برای خودمان بسازیم.

مهم ترین نکته در نوع ترید ، پیدا کردن روند واقعی بازار در تایم فریم های مختلف است .برای این منظور ما نیاز به ابزارهای زیادی داریم که مهم ترین اونها اشنایی با خطوط روند و… است اما گروه فارکس ایرانیان تمام این ابزار ها رو به کمک چند اندیکاتور خواص و غیر اصلاحی جمع کرده و شما با استفاده از این اندیکاتور ها و آموزش کامل آن که در ویدیو آموزش استراتژی برای شما ارسال می شود می توانید روند درست رو پیدا و با دریافت سیگنال وارد پوزیشن بشید.

نکته مهم اخبار و ساعت ترید کاربر است که باید بهش دقت به شود و توصیه اینکه در محیط دمو تمرین کنید و بعد وارد لایو بشید.

لازم به ذکر است که توانایی کاربران در نحوه ترید و تسلط بر بازار و مدیریت سرمایه خود از مهمترین عوامل برای نتیجه عملکرد کاربر می باشد و در نتیجه گروه فارکس ایرانیان مسئولیتی در قبال عدم توانایی افراد در بهره برداری مناسب از استراتژی ندارد ولی در بخش پشتیبانی ، گروه تمام تلاش خود را برای استفاده درست کاربران و آموزش کامل فرد درجهت استفاده بهینه از استراتژی خواهد کرد تا فرد به سودهی مناسبی برسد.

قیمت استراتژی روند 50 دلار است که معادل ریالی ( میانگین نرخ دلار در هر روز ) آن در درگاه پرداخت قرار میگیرد.

درصورت که می خواهید از طریق ارز دیجیتال خرید انجام بدهید می توانید به آدرس ولت گروه به صورت تتر trc20 واریز  و تصویر آن را برای همکاران ما  در تلگرام ( واحد پشتیبانی )  گروه ارسال  و فایل نصب را دریافت کنید.

 آدرس ولت       TCFAyegHZvYypRChehyGTef18Vq9sbR8pe

در صورت تمایل به صورت ریالی نیز روی دکمه ثبت کلیک کرده و وارد درگاه پرداخت شود و فایل رو بعد از پرداخت دانلود کنید.

گروه  فارکس ایرانیان  روزگار پرسودی براتون  آرزو  میکنه و تلاش و همیت خود را برای به سود رساندن کاربرانش در تمام اشکال بازار می نماید.

لطفا برای خرید ربات ابتدا وارد حساب شخصی شوید و یا یک حساب شخصی بسازید