قوانین و مقررات پول بک

پولبک یکی از قوی ترین حرکت های قیمتی است که با ما سخن می گوید. باور تحلیلگران تکنیکال بر این اصل استوار است که تمام اخبار و گزارشات مربوط به سهم، در قیمت آن انعکاس پیدا میکند. درنتیجه نمودار قیمت، اصلی ترین نقش را در تصمیم گیری تکنیکالیست ها بازی می کند. پولبک به دفعات در نمودارها شکل میگیرد و سعی در انتقال نشانه هایی برای پیش بینی آینده ی حرکتی سهم دارد. تحلیلگرانی که روانشناسی پولبک و دلایل شکل گیری آن را درک می کنند، می توانند به بهترین نحو از آن برای دستیابی به حداکثر سود استفاده کنند.

اما ما در گروه فارکس ایرانیان این کار رو کمی ساده تر کردیم . ایندیکاتور های بکار رفته در این استراتژی بشما سیگنال ورود میدهند و نیازی نیست شما بدنبال سیگنال در بین جفت ارزها و یا سهام ها باشین . بعد در یافت سیگنال  با توجه به ویدیو اموزشی که دریافت میکنین وارد پوزیشن میشین.از این استراتژی در فارکس و باینری و حتی کیریپتو کارنسی نیز می تونین استفاده کنین و سود کسب کنین.

البته توصیه میکنیم حتما مدتی رو در فضای دمو تمرین کنید تا با تمام قلق های استراتژِی آشنا بشید و بتوانید با موفقیت کامل در لایو ترید کنید.نکته مهم در این استراتژِی این است که در ساعات پر خبر واخبار قرمز ترید نکنید و ساعاتی که بازار نرمال تر حرکت میکند رو برای ترید انتخاب کنید.

لازم به ذکر است که توانایی کاربران در نحوه ترید و تسلط بر بازار و مدیریت سرمایه خود از مهمترین عوامل برای نتیجه عملکرد کاربر می باشد و در نتیجه گروه فارکس ایرانیان مسئولیتی در قبال عدم توانایی افراد در بهره برداری مناسب از استراتژی ندارد ولی در بخش پشتیبانی ، گروه تمام تلاش خود را برای استفاده درست کاربران و آموزش کامل فرد درجهت استفاده بهینه از استراتژی خواهد کرد تا فرد به سودهی مناسبی برسد.

قیمت استراتژی پول بک  50 دلار است که معادل ریالی ( میانگین نرخ دلار در هر روز ) آن در درگاه پرداخت قرار میگیرد.

درصورت که می خواهید از طریق ارز دیجیتال خرید انجام بدهید می توانید به آدرس ولت گروه به صورت تتر trc20 واریز  و تصویر آن را برای همکاران ما  در تلگرام ( واحد پشتیبانی )  گروه ارسال  و فایل نصب را دریافت کنید.

 آدرس ولت       TCFAyegHZvYypRChehyGTef18Vq9sbR8pe

در صورت تمایل به صورت ریالی نیز روی دکمه ثبت کلیک کرده و وارد درگاه پرداخت شود و فایل رو بعد از پرداخت دانلود کنید.

گروه  فارکس ایرانیان  روزگار پرسودی براتون  آرزو  میکنه و تلاش و همیت خود را برای به سود رساندن کاربرانش در تمام اشکال بازار می نماید

لطفا برای خرید ربات ابتدا وارد حساب شخصی شوید و یا یک حساب شخصی بسازید