قوانین و مقررات پرایس اکشن

استراتژی‌های معاملات پرایس اکشن تنها به تفسیر کندل ها، الگوهای کندل استیک، حمایت و مقاومت، تحلیل پیوت پوینت، تئوری موج الیوت و الگوهای نمودار بستگی دارد.

اما گروه فارکس ایرانیان با جمع کردن تمام این مفاهیم و با استفاده از چند اندیکاتور کاربردی و خواص،  کار رو برای کاربرانش آسان کرده . ما در این استراتژی از 3 اندیکاتور استفاده میکنیم که بهترین و امن ترین نقاط  ورود  به پوزیشن رو به شما نشان می دهند.

به شما دوست عزیز که این استراتژی رو تهیه کردین توصیه می شود که مدتی رو در فضای دمو به تمرین با این استراتژی به پردازید و بعد از تسلط پیدا کردن بروی استراتژی وارد فضای لایو بشید .

توصیه :به دوستانی که قست ترید در متاتریدر رو دارن این هست که ربات اتو  اس ال و تی پی   رو از همین سایت که بصورت رایگان در اختیار کاربران عزیز قرار گرفته دانلود کنن . این ربات بصورت اتوماتیک حد ضرر و حد سود رو روی معاملات شما در متا تریدر ست میکنه و سرعت شما در ترید کردن و استفاده از بهترین نقاط ورود رو بالا میبرد.

توصیه : به دوستانی که در فضای باینری قست ترید دارند نیز توصیه می شود که در بروکر خود از یک اندیکاتور مکدی استفاده کنند و سیگنال های دریافتی از استراتژی رو با توجه به این اسیلاتور استفاده کنند که در ویدیو قلق گیری باینری کاملا توضیح داده شده است و همچنین  توصیه میکنم حتما این ویدیو رو ملاحظه بفرمایید.

لازم به ذکر است که توانایی کاربران در نحوه ترید و تسلط بر بازار و مدیریت سرمایه خود از مهمترین عوامل برای نتیجه عملکرد کاربر می باشد و در نتیجه گروه فارکس ایرانیان مسئولیتی در قبال عدم توانایی افراد در بهره برداری مناسب از استراتژی ندارد ولی در بخش پشتیبانی ، گروه تمام تلاش خود را برای استفاده درست کاربران و آموزش کامل فرد درجهت استفاده بهینه از استراتژی خواهد کرد تا فرد به سودهی مناسبی برسد.

قیمت استراتژی پرایس اکشن 50 دلار است که معادل ریالی ( میانگین نرخ دلار در هر روز ) آن در درگاه پرداخت قرار میگیرد.

درصورت که می خواهید از طریق ارز دیجیتال خرید انجام بدهید می توانید به آدرس ولت گروه به صورت تتر trc20 واریز  و تصویر آن را برای همکاران ما  در تلگرام ( واحد پشتیبانی )  گروه ارسال  و فایل نصب را دریافت کنید.

 آدرس ولت       TCFAyegHZvYypRChehyGTef18Vq9sbR8pe

در صورت تمایل به صورت ریالی نیز روی دکمه ثبت کلیک کرده و وارد درگاه پرداخت شود و فایل رو بعد از پرداخت دانلود کنید.

گروه  فارکس ایرانیان  روزگار پرسودی براتون  آرزو  میکنه و تلاش و همیت خود را برای به سود رساندن کاربرانش در تمام اشکال بازار می نماید.

لطفا برای خرید ربات ابتدا وارد حساب شخصی شوید و یا یک حساب شخصی بسازید