قوانین و مقررات استراتژی هایپ

از نکات مهم در انتخاب استراتژی های معاملاتی  وین ریت بالا و عملکرد بدون نقص اندیکاتورهای نصب شده و هم خوانی  با استراتزی است . استراتژی هایپ از بهترین استراتژی های ارائه شده توست گروه فارکس ایرانیان است که دارای عملکردی خیره کننده در بین کاربران گروه داشته و توانسته تعداد زیادی از کاربران رو به سودهی مناسب برساند .

از دیگر نکات مهم این استراتژی میزان ، تعداد و همچنین کیفیت سیگنال های آن است بطوری که کاربر با استفاده از چندین جفت ارز یا سهام می تواند در تایم کوتاهی حد سود روزانه خود رو کسب و سود سازی کند.

نکته مهم دیگر توجه به ساعت ترید و اخبار روزانه در ساعات مختلف روز است و همچنین رعایت درست و دقیق مدریت سرمایه در انتخاب حجم ورود به هر معامله ای است.

لازم به ذکر است که توانایی کاربران در نحوه ترید و تسلط بر بازار و مدیریت سرمایه خود از مهمترین عوامل برای نتیجه عملکرد کاربر می باشد و در نتیجه گروه فارکس ایرانیان مسئولیتی در قبال عدم توانایی افراد در بهره برداری مناسب از استراتژی ندارد ولی در بخش پشتیبانی ، گروه تمام تلاش خود را برای استفاده درست کاربران و آموزش کامل فرد درجهت استفاده بهینه از استراتژی خواهد کرد تا فرد به سودهی مناسبی برسد.

قیمت استراتژی هایپ  70 دلار است که معادل ریالی ( میانگین نرخ دلار در هر روز ) آن در درگاه پرداخت قرار میگیرد.

درصورت که می خواهید از طریق ارز دیجیتال خرید انجام بدهید می توانید به آدرس ولت گروه به صورت تتر trc20 واریز  و تصویر آن را برای همکاران ما  در تلگرام ( واحد پشتیبانی )  گروه ارسال  و فایل نصب را دریافت کنید.

 آدرس ولت       TCFAyegHZvYypRChehyGTef18Vq9sbR8pe

در صورت تمایل به صورت ریالی نیز روی دکمه ثبت کلیک کرده و وارد درگاه پرداخت شود و فایل رو بعد از پرداخت دانلود کنید.

گروه  فارکس ایرانیان  روزگار پرسودی براتون  آرزو  میکنه و تلاش و همیت خود را برای به سود رساندن کاربرانش در تمام اشکال بازار می نماید

لطفا برای خرید ربات ابتدا وارد حساب شخصی شوید و یا یک حساب شخصی بسازید