بهترین اکسپرت فارکس

بازار بین المللی فارکس یکی از معتبرترین و محبوب ترین بازارها در زمینه انجام معاملات فارکس است. البته زمینه فعالیت این بازار وسیع صرفاً به جفت ارزها محدود نمی شود و در سال های اخیر شاهد روی کار آمدن ابزار های سود آور در این بازار مانند اکسپرت فارکس هستیم؛ به همین سبب کارشناسان فارکس ایرانیان با شناسایی دقیق نیاز کاربران اقدام به ساخت بهترین اکسپرت فارکس جهت انجام معاملات مختلف نموده اند. در این میان اکسپرت فارکس یکی از ربات های معامله گر با ساختار منحصر به فرد و عملکرد بهینه در بازار فارکس است. بدین ترتیب در ادامه قصد داریم به معرفی بهترین اکسپرت فارکس و مزایای استفاده از این ربات معامله گر بپردازیم. اگر برای دریافت خدمات اکسپرت نویسی نیاز به مشاوره دارید حتما با ما در تماس باشید.

نمایش ویدیو درباره بهترین اکسپرت فارکس

فارکس ایرانیان بزرگترین

سایت فروش اکسپرت فارکس

در راستای عرضه بهترین اکسپرت فارکس، فروشگاه ها و سایت های مختلفی مشغول فعالیت هستند؛ بدین صورت که با اهداف تجارت فارکس انواع اکسپرت در اختیار کاربران قرار می گیرد. از آنجایی که بیشترین اکسپرت های فارکس به صورت رایگان عرضه می شود، توصیه می کنیم قبل از انتخاب و خرید اکسپرت معامله گر، اکسپرت های رایگان معرفی شده را بررسی و ارزیابی نمایید اما سرمایه خود را به دست این اکسپرت ها نسپارید تا سرمایه شما از دست نرود. بهترین اکسپرت فارکس، توسط کارشناسان فارکس ایرانیان به شما ارائه می شود تا از سرمایه شما محافظت شود. ما با بررسی کیفیت، کارایی و قیمت توانسته ایم بهترین اکسپرت فارکس را تهیه کنیم تا از امکانات آن برای انجام معاملات فارکس استفاده کنید و سود آوری داشته باشید. در این خصوص وب سایت فارکس ایرانیان بهترین اکسپرت فارکس را در اختیار شما قرار داده است. بدین نحو می توانید با مراجعه به سایت ما و بررسی اکسپرت های تخصصی فارکس ایرانیان، بر اساس معیارهایتان اقدام به خرید بهترین اکسپرت فارکس نمایید.

دلایل بسیار مهمی برای استفاده از اکسپرت فارکس وجود دارد

برخی از این دلایل عبارتند از:

صرفه جویی در وقت

صرفه جویی در وقت

جفت ارز یا سهام بصورت همزمان

جفت ارز
(سهام بصورت همزمان)

استراتژی کامل و دقیق

استراتژی کامل و دقیق

مدیریت سرمایه

مدیریت سرمایه

کاهش فشار عصبی

کاهش فشار عصبی

معاملات بدون خطا انسانی

معاملات متعدد
(بدون خطا انسانی)

تبدیل ایده های شما به اندیکاتور و اکسپرت (ربات معامله گر)

معمولا افراد پس مدتی ترید کردن در بازار فارکس به یک استراتژی و یا یک ایده معامله گری موفق میرسند . این ایده می تواند خام باشد و یا بسیار موفق ، کارشناسان ما در فارکس ایرانیان با مشاوره دقیق به شما تریدر عزیز این امکان را می دهند که از ایده خام خود یک استراتژی موفق تولید کنید و آنرا به بهترین اکسپرت فارکس برای معاملات خود تبدیل کنید. گروه فارکس ایرانیان این امکان را دارد که توسط تیم مجرب برنامه نویسی خود، ایده های فارکسی شما را به اندیکاتور شخصی شما و نیز اندیکاتورها و استراتژی های شخصی شما را به بهترین اکسپرت فارکس ( ربات معامله گر) تبدیل کند. فقط کافیست برای دریافت بهترین اکسپرت فارکس با ما در ارتباط باشید.

انواع اکسپرت فارکس

فارکس ایرانیان اکسپرت های تخصصی را برای معاملات حرفه ای به شما ارائه می دهد که عبارتند از :

اکسپرت مارتینگل

اکسپرت های مارتینگل با هدف مدیریت سرمایه طراحی و ساخته شده اند. به همین جهت شیوه عملکرد اکسپرت مارتینگل بر پایه ارائه راهکارهای موثر جهت بهبود تراکنش ها بنا شده است. اگر به سیستم های مدیریتی علاقه دارید و می خواهید با اشراف کامل بر بازار فارکس معاملات آینده دار و رو به رشد را تجربه کنید، توصیه می کنیم این مدل از ربات های معامله گر را انتخاب نمایید.

اکسپرت اندیکاتوری

در این روش ربات معامله گر توسط یک یا چند اندیکاتور توسعه داده می شود و سپس در اختیار معامله گران قرار داده می شود. هم اکنون نیز مدل های متنوعی از اکسپرت های اندیکاتوری در بازار فارکس وجود دارد که از بین بهترین آنها می توان به Hi MACD اشاره کرد.

اکسپرت غیر اندیکاتوری

برخلاف اکسپرت های اندیکاتوری، این ربات معامله گر صرفاً بر پایه معادلات ریاضی کار می کند و مبنای محاسباتی دارد. در واقع اکسپرت ریاضی یکی از اکسپرت های غیر اندیکاتوری است، که به لحاظ رویکرد محاسباتی در دسته بندی اکسپرت های اتوتریدینگ هم قرار می گیرد. در این ربات بر روی اعداد و ارقام ورودی، محاسبات ریاضی انجام شده و سپس نتیجه به صورت شفاف و جامع در اختیار معامله گران قرار داده می شود.

اکسپرت مدیریتی (مدیریت چارت)

اکسپرت های مدیریتی با نام داشبوردهای معاملاتی در بازار فارکس شناخته می شوند. این دسته از ربات ها جهت مدیریت چارت ها و انجام معاملات به کمک تریدر (انسان) مورد استفاده قرار می گیرند. به زبان ساده تر بهترین اکسپرت فارکس از نوع مدیریتی قابلیت معامله خودکار ندارند و در این مورد اکسپرت اتوتریدینگ برتری قابل توجهی دارد. البته تصمیم گیری درخصوص انتخاب بهترین اکسپرت فارکس از دسته اول و بکارگیری آن در روند معاملات بر عهده شماست که متناسب با نیاز، اهداف سرمایه گذاری و بودجه می توانید ربات معامله گر را انتخاب نموده و جهت خرید و فروش ارز و طلا در بازار فارکس بکار ببرید.

اکسپرت اتوتریدینگ

این دسته از ربات های معامله گر در کنار تحلیل و پردازش داده ها، وظیفه انجام معاملات را نیز بر عهده دارد. به عبارتی مانند یک انسان اطلاعات را تحلیل و بررسی می کنند و با مدیریت حركات بازار تراکنش های گوناگونی انجام می دهند. اکسپرت های اتوتریدینگ اغلب بر پایه محاسبات ریاضی و قوانین خاص MACD فعالیت دارند و همین ویژگی بارز سبب شده تا شاهد افزایش محبوبیت و استفاده از این ربات معامله گر باشیم.

اکسپرت آنتی مارتینگل

هنگام انجام معاملات در بازار فارکس اگر معامله ای سود آور انجام دهید، حجم موجودی معاملاتی شما دو برابر می شود. بدین صورت که با سودی که به دارایی اصلی شما افزوده شده، می توانید اقدام به خرید جفت ارز های فارکس کنید. در مقابل نیز اگر هنگام انجام معاملات دچار ضرر شوید، بخشی از سرمایه اولیه و اصلی شما تحت تاثیر قرار می گیرد. در این راستا برای بهبود عملکرد معاملاتی کاربران اکسپرت آنتی مارتینگل یک رویکرد با عنوان «پول آزاد» تعریف کرده است. بدین صورت که کاربران پس از سوددهی تراکنش ها، صرفاً با پولی که از معامله عاید آنها شده، اقدام به سرمایه گذاری مجدد می کنند.
البته تعیین میزان و نحوه سرمایه گذاری به عهده معامله گر است. چرا که دو راه برای سرمایه گذاری دارد. اول اینکه با سود حاصل از تراکنش اقدام به سرمایه گذاری کند و دوم با سرمایه اولیه که در حساب کاربری او ذخیره شده، می تواند جفت ارز فارکس خریداری کند. با این توصیف اکسپرت آنتی مارتینگل بهترین اکسپرت فارکس از دسته دوم محسوب می شود و می توان آن را یک ربات معامله گر کاربردی به شمار آورد.