استراتژی باینری

استراتژی باینری زیگزاگ

استراتژی زیگ زاگ از 4 اندیکاتور پر کاربرد برای ورود در بهترین زمان در تغییر روند های کوتاه تشکیل شده و در فضای باینری کاربرد دارد. مهم ترین نکته در این استراتژی گرفتن تایید از تمام اندیکاتور ها است تا بتوانید به بالا ترین وین ریت این استراتژی کاربردی و موفق دست پیدا کنید. سعی کنید جفت ارز هایی رو انتخاب کنید که حرکت نرمالی دارند و به یک سمت خواص در حرکت نباشند.از این استراتژی در تمام جفت ارز ها می توانید استفاده کنید.

استراتژی باینری سوپر ترند

استراتژی سوپر ترند یکی از محبوب ترین استراتزی ها نزد تریدر های باینری است ، که از 3 اندیکاتور تشکیل شده و می تواند شما رو به سود دهی مناسبی برساند. نکته مهم در این استراتژی ساعت ترید کاربر است که توصیه میشه در زمان هیجان مارکت که زمان شروع بازار ها است از ترید پرهیز کنید. همچنین از این استراتژی در تمام جفت ارزها می توانید استفاده کنید.

استراتژی باینری مکدی

اندیکاتور مکدی یکی از پرکاربردترین اندیکاتورها در بازار فارکس وکیریپتو کارنسی است .و این استراتژی بر اساس عملکرد و رفتار این اندیکاتور طراحی شده .از این استراتژی می توانید در تمام بازارها مانند باینری و یا فارکس استفاده کنید و از وین ریت بالای این استراتژی لذت ببرید.