ربات باینری

ربات معامله گر باینری یک نرم افزار پرکاربرد در دنیای فارکس است که به لحاظ بهره مندی از ساختار با کیفیت و طراحی خاص توسط متخصصان فارکس ایرانیان، امکانات متعددی را در اختیار کاربران قرار می دهند. در این میان به منظور رفع نیاز کاربران، مدلی تخصصی از بات معامله گر در بازار بین المللی فارکس وجود دارد که توسط تیم قدرتمند فارکس ایرانیان ساخته شده است. ربات باینری به دلیل اینکه عملکرد چندگانه و سازگار با انواع جفت ارز ها دارد، در سال های اخیر بیشتر مورد استفاده قرار گرفته است. با توجه به فراگیر شدن اعتبار و کاربردهای این ربات معامله گر در ادامه قصد داریم به بررسی ساختار، نحوه عملکرد و مزایای استفاده از ربات باینری بپردازیم.

نمایش ویدیو درباره ربات باینری

ربات باینری چیست؟

به طور کلی نرم افزاری که به واسطه انجام تنظیمات متعدد چند نوع خاص از معاملات مرتبط با جفت ارز های فارکس را انجام می دهد، ربات باینری نامیده می شود. در واقع این ربات به دلیل داشتن منو های خاص و متنوع، یک فضای ساده و با کیفیت را برای انجام معاملات مختلف فراهم ساخته است. به طوری که کاربر در همان ابتدای کار و انجام اولین معامله متوجه این موضوع خواهد شد. شایان ذکر است که این نرم افزار در دو نسخه ابتدایی و VIP عرضه شده و توسط کاربران مورد استفاده قرار می گیرد.
البته نسخه ابتدایی ربات باینری به نسبت قابلیت ها و امکانات محدودتری دارد و به صورت رایگان در بازار عرضه شده است و ریسک زیادی را به سرمایه شما وارد می کند. اما نسخه VIP که توسط تیم فارکس ایرانیان ساخته شده است، ویژگی های گوناگونی دارد و امکانات منحصر به فردی را در اختیار کاربران قرار می دهد. وب سایت فارکس ایرانیان، ربات باینری را برای شما ساخته و تهیه نموده و به بهترین نحو ممکن در اختیار سرمایه گذاران بازار فارکس قرار می دهد. شما نیز می توانید با مراجعه به سایت ما، رباتی کارآمد را خریداری نمایید.

نحوه عملکرد ربات باینری

در ابتدا باید گفت که ربات معامله گر باینری با توجه به الگوریتم های خاصی معامله می کند. بدین صورت که براساس یک جادوی خاص، بستر مناسبی برای انجام معاملات باینری موفق در طول شبانه روز فراهم ساخته است. به همین علت خرید و فروش انواع جفت ارزهای فارکس در تمامی ساعاتی که بازار مشغول به فعالیت است، امکان پذیر می باشد و صرفاً از طریق انجام تنظیمات خاص و پلتفرم ربات معامله گر باینری انجام می گردد.
به عبارت دیگر تراکنش های مختلف اعم از خرید و فروش جفت ارز ها، براساس الگوریتم های پیچیده ریاضی صورت می گیرد. از الگوریتم ها اغلب برای پیش بینی نتایج جفت ارزهای فارکس استفاده می شود و آثار مطلوب استفاده از ربات باینری در سال های اخیر برای تمامی کاربران آشکار شده است. بنابراین درخصوص استفاده از ربات معامله گر باینری به هیچ عنوان دچار تردید نشوید و ضمن تهیه آن، معاملات سود آور و تضمین شده را تجربه کنید.

ربات باینری

مزایای استفاده از ربات معامله گر باینری

استفاده از ربات باینری به دلیل برخورداری از ساختار منعطف، بروز، با کیفیت و همچنین در اختیار داشتن قابلیت های متعدد، مزایای فراوانی را برای مصرف کنندگان به همراه دارد. کاربران با استفاده از ربات باینری ضمن بکارگیری آپشن ها و قابلیت های خاص، تراکنش های موفق و رو به رشدی را تجربه کرده اند. در این خصوص بعضی از اصلی ترین و مهمترین مزایای استفاده از ربات باینری به شرح زیر است که عبارت اند از:

  • با ثبت چند پلتفرم و مؤلفه معاملاتی، نرم افزار ربات باینری به صورت کاملاً خودکار شروع به کار می کند. این سری از مزایا سبب شده تا کاربر بتواند به بازار معاملاتی گسترده ای دسترسی داشته باشد و بدین ترتیب تراکنش های سودآور و موفق را تجربه کند.
  • براساس تحقیقات و بررسی های به عمل آمده نشان داده که این نرم افزار معامله گر باینری خودکار بیش از 80 درصد معاملات رو به رشد را تحت پوشش قرار می دهد. به همین سبب درصد موفقیت معامله گران در این بازار جهانی به طور غیرقابل باور افزایش یافته و شاهد انجام معاملات مختلف در تمامی ساعت شبانه روز هستیم.
  • ربات باینری در عین ساختار حرفه ای و عملکرد مطلوب از یک پنل کاربری بسیار ساده برخوردار می باشد. بر همین اساس استفاده از این نرم افزار معامله گر برای کاربران مبتدی و تازه کار نیز مناسب است. به گونه ای که با انتخاب و ارائه سیگنال های برنده، معامله گران بدون نیاز به دانش و اطلاعات کافی می توانند معاملاتشان (خرید و فروش انواع جفت ارز ها) را انجام دهند.
  • این نرم افزار را به راحتی می توانید روی کامپیوتر خود نصب و راه اندازی کنید. علاوه بر این نسخه اندرویدی ربات باینری نیز در بازار وجود دارد و شاهد افزایش استفاده از آن هستیم. زیرا امروزه تلفن همراه هوشمند و تبلت در دسترس اقشار مختلف جامعه قرار دارد و بسیاری از فعالیت های اینترنتی را به واسطه آن انجام می دهند.

البته تهیه و استفاده از ربات باینری مزایای بی شماری را به همراه دارد. اما در این بخش صرفاً به بعضی از اصلی ترین و مهمترین مزایای آنها اشاره نموده ایم. در صورتی که می خواهید بیش از پیش با انواع ربات های باینری آشنا شوید، توصیه می کنیم به وب سایت ما مراجعه کنید تا در کنار آشنایی با  ربات معامله گر باینری، بتوانید معاملاتتان را در بهترین شرایط ممکن انجام دهید.

برای خرید ربات باینری به مشاوره نیاز دارید؟

با متخصصان فارکس ایرانیان در ارتباط باشید.

علل اصلی خاص شدن ربات معامله گر باینری

با توجه به افزایش تقاضا و استفاده از بات معامله گر باینری (ربات باینری) می توان گفت که این نرم افزار خاص ترین روش معاملاتی به صورت خودکار است. بدین نحو که بدون نیاز به حضور مستمر برای تحلیل بازار فارکس، معاملات به راحتی انجام می شوند. در این خصوص نیز با وارد کردن چند مورد از اطلاعات اولیه، حساب کاربری افراد فعال می گردد و به وسیله آن یک حضور مستمر و پیگیر را بازار جفت ارز های فارکس را تجربه خواهند کرد. علاوه بر این، ربات باینری از سیستم بروز و با کیفیت برخوردار است و به همین سبب پس از انجام تحلیل و ارزیابی دقیق اقدام به خرید یا فروش جفت ارز های مورد نظر شما می کند.
این ویژگی سبب شده تا درصد هرگونه خطای احتمالی در این بازار جهانی به حداقل برسد و شاهد افزایش معاملات موفق باشیم. شایان ذکر است که ربات های باینری از نظر امنیت و حفظ حریم خصوصی کاربران در سطح بسیار بالایی قرار دارند. به گونه ای که معاملات در یک بستر امن و مطمئن انجام می شود و به نوعی امکان افشای اطلاعات و سوء استفاده از آن به صفر رسیده است.
تمامی این عوامل دست به دست هم داده و سبب شده تا ربات باینری به عنوان یک نرم افزار خاص و کاربردی در بین کاربران بازار فارکس مورد استفاده قرار گیرد. شما نیز می توانید با مراجعه به وب سایت ما، ربات معامله گر باینری مورد نظرتان را تهیه نمایید و از کاربردهای منحصر به فرد و عملکرد بهینه آن در راستای دستیابی به اهداف مالی و سرمایه گذاری نهایت بهره را ببرید.

سخن آخر

ربات معامله گر باینری صرفاً با هدف بهبود انجام معاملات، تسریع فرآیند تصمیم گیری و خرید و فروش جفت ارز ها به صورت شبانه روزی طراحی شده اند. در این زمینه “ربات باینری” نیز به دلیل بهره مندی از ویژگی و مزایای منحصر به فرد و همچنین ساختار بروز قابلیت های گوناگونی را در اختیار کاربران قرار می دهد. بنابراین اگر در بازار فارکس مشغول فعالیت هستید، توصیه می کنیم فرصت را از دست ندهید و این ربات باینری را برای انجام معاملات موفق و سودآور خریداری کنید.

قبل از دریافت ربات باینری حتما بخوانید

ربات پاکت آپشن (ربات باینری) یک ربات ترید است که بااستفاده از استراتژی شما هم میتواند سیگنال خرید به شما بدهد هم سیگنال فروش وهم میتواندبه صورت اتوماتیک طبق دستورات وارده شمابه صورت اتوماتیک برای شما ترید بزند.

استراتژی

اگرشما با اندیکاتورهای معاملاتی آشنایی دارید میتوانید استراتژی شخصی خودتونو وارد ربات کنید تا ربات طبق اون دستورات برای شما معامله رانجام دهد

اگرهم کارایی اندیکاتورهارو نمیدانید میتوانید ازاستراتژی های ما استفاده کنید ودرآمد دلاری کسب کنید

سازنده ربات

ربات پاکت آپشن ساخت کشور روسیه است وزبان اصلی این ربات روسی هست که قابلیت زبان فارسی رانیز داره

ربات یک سری استراتژی پیش فرض داره که برای تست ربات روی حساب دمو است و یک قسمت جداگانه نیز داره که شما میتوانید استراتژی شخصی خودتونو وارد کنید.

مرورگرمورد نیاز

این ربات به صورت یک افزونه بر روی مرورگر گوگل کروم نصب میشه ودسترسی واستفاده ازش خیلی راحته

مزایای استفاده از ربات‌ تریدر

استفاده از ربات های معامله گر تریدر دارای مزایای زیادی است که مهم‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از:

معامله به دور از هیجان و بر اساس اطلاعات

یک ربات باینری بدون هیچ گونه هیجان انسانی و بهتر از یک معامله گر حرفه‌ای، قدرت پردازش دارد. انسان قدرت پردازش تمام اطلاعات را ندارد و نمی‌تواند از داده‌ها، یک استراتژی معاملاتی همه جانبه تولید کند.

علاوه بر این یک ربات مفید تریدر ترسی از ضرر و هیجانی برای کسب سود بیشتر ندارد. بنابراین تصمیمات احساسی در ربات‌ها جایی نخواهند داشت.

تغییر به هنگام استراتژی

ربات ها می‌توانند با تمرکز بر روی تست استراتژی و تنظیم شدن بر تاریخچه، جفت ارز مورد نظر و ضریب اطمینان را محاسبه کنند.

قدرت تحلیل بالا و عدم خستگی

یک انسان بعد از چند ساعت کار کردن خسته می‌شود و ضریب خطایش افزایش پیدا می‌کند. حالا کار حساس بازارهای مالی را در نظر بگیرید. پردازش اطلاعات از اهمیت بالایی برخوردار هستند و شخص معامله گر توان کار ۲۴ ساعتی، آن هم با کیفیتی مطلوب را نخواهد داشت. در چنین شرایطی، تریدر بازار فارکس طبق استراتژی‌های مشخص شده معاملات مناسب را انجام می‌دهد.

کارآمد بودن

یکی دیگر از نقاط قوت ربات باینری، دور بودن از خطای انسانی و به تاخیر نینداختن تصمیمات صحیح و انجام سفارشات است. تا زمانی که به ربات تریدر اطلاعات درست تزریق شود و الگوریتم‌های دریافتی آن دقیق محاسبه شده باشند، شک نکنید که معاملات با سودآوری بیشتری انجام خواهند شد.

استراتژِی های ربات باینری

King robot

در بالا توضیح کاملی از قابلیت ها و مزایای ربات پاکت آپشن برای شما عزیزان دادیم اما همان طور که قبلا اشاره شد این ربات احتیاج به استراتژی مناسبی دارد تا بتواند برای کاربرانش سود بسازد.

استراتژی که ما در گروه فارکس ایرانیان به نام کینگ به کاربران ارائه می دهیم ، یک استراتژی موفق وامتحان پس داده هستش که بیش از یک سال آزمون های خود را گذارنده و در حال حاضر مدت زیادی هستش که در اختیار کاربران قرار گرفته و برای این عزیزان سود سازی می کند که می توانید از طریق هایلایت های پیج اینستاگرام مجموعه نظرات مشتریان و کاربران این ربات رو ملاحظه کنید .

از نکات مهم این ربات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- راه اندازی با کمترین سرمایه ( حداقل سرمایه 100 دلار و حداکثر سرمایه 2000 دلار)

2- وین ریت ماهیانه بالا ( بیش از 50 درصد در ماه)

3- استفاده از مارتینگل طبق مدیریت سرمایه ( 4 مارتینگل برای بدست اوردن بالا ترین میزان سود در روز و هفته)

نکته : تمام استراتژی ها رو باید در بازده بلند مدت دید چرا که نوسانات بازار تفاوت ها زیادی در میزان سود یا زیان در بازده زمانی روزانه و یا هفتگی ایجاد میکند. در واقع برایند ماهانه ربات باینری ملاک عملکرد قرار دهید.

(ضروری)
3.7 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها