قوانین و مقررات ربات باینری

گاهی پیش می آید وقت آموزش برای بازارهای مالی رو ندارید ، گاهی آموزش هم دیدید ولی وقت زیادی برای ترید ندارید یا تمرکز لازم رو ندارید ، شاید کسی همه رو داشته باشد ولی هرچه میکند به استراتژی مورد نظرش نمی رسد برای ترید  ،آن وقت است  که ربات های تریدر بکار میان ، ربات هایی که با استراتژی ما 24 ساعته و 7 روز هفته اماده ترید هستند . نه نیاز به شما و نیازی به آموزش و نه وقت شمارو میخواهند ،  تمام مراحل رو کامل انجام میدهند.

ربات  پاکت آپشن  یک ربات تریدر است که با استفاده از استراتژی  گروه فارکس ایرانیان هم میتواند سیگنال خرید به شما بدهد  هم سیگنال فروش وهم میتواند به صورت اتوماتیک برای شما ترید کند . این استراتژی محصول تلاش بیش از یک سال تیم مجرب گروه فارکس ایرانیان است .

استراتژی این ربات به شکلی طراحی شده که در بهترین نقاط وارد پوزیشن بشود و برای شما سود بسازد.

البته بازارهای مالی ریسک های خودشون رو دارند ولی در ربات باینری ما ، اگر کاربر مدیریت سرمایه   که در ویدیو آموزشی برای او  ارسال میشود رو اعمال کند و به آن عمل کند می توند تا حد بسیار زیادی جلوی ضرر و التهاب های مارکت رو بگیرد. و برایند ماهیانه خوبی رو بسازد . در واقع تمام مسولیت حساب ها کاربران بر عهده خودشان است و  با  رعایت  مدیریت سرمایه از سرمایه خود محافظت می کنند.

قیمت ربات پاکت آبشن 150 دلار است که معادل ریالی ( میانگین نرخ دلار در هر روز ) آن در درگاه پرداخت قرار میگیرد.

درصورت که می خواهید از طریق ارز دیجیتال خرید انجام بدهید می توانید به آدرس ولت گروه به صورت تتر trc20 واریز  و تصویر آن را برای همکاران ما  در تلگرام ( واحد پشتیبانی )  گروه ارسال  و فایل نصب را دریافت کنید.

 آدرس ولت       TCFAyegHZvYypRChehyGTef18Vq9sbR8pe

در صورت تمایل به صورت ریالی نیز روی دکمه ثبت کلیک کرده و وارد درگاه پرداخت شود و فایل رو بعد از پرداخت دانلود کنید.

گروه  فارکس ایرانیان  روزگار پرسودی براتون  آرزو  میکنه و تلاش و همیت خود را برای به سود رساندن کاربرانش در تمام اشکال بازار می نماید.

 

لطفا برای خرید ربات ابتدا وارد حساب شخصی شوید و یا یک حساب شخصی بسازید